Главное меню

Форма поиска

Вы здесь

Прибирання на кухні легко та з виграшем

Кожна господиня намагається доглядати за оселею якнайкраще. Тому велике тотальне прибирання дому декілька разів на рік – це необхідність.

Кожна господиня намагається доглядати за оселею якнайкраще. Тому велике тотальне прибирання дому декілька разів на рік – це необхідність.

Цієї весни Фрош дарує легке прибирання - бо кожен має можливість виграти подарунковий набір екологічних засобів у фотоконкурсі «Чисті барви весни». Отже, краще просто прибирати разом з Фрош. Окреме питання – це прибирання на кухні.

Усі знають, що кухня «приймає» на себе основний натиск бруду у всьому домі. Звичайно – на кухні ж завжди запашніше, тепліше та затишніше. Та при цьому прибирання тут завжди забирає так багато часу і зусиль, що роботу можна порівняти з геройським вчинком. Але це недоречно тепер, коли сучасні господині познайомились з Фрош – екологічними засобами для огляду за оселею. Миючі та чистячи засоби Фрош легко та водночас лагідно позбавлять кухню від неприємних пожильців – бруду та жиру.

 

Глобальне прибирання починається з …

Шафи та шафки, шухлядки, холодильник, плита… А ще стільки посуду, підлога, стіни… «Оце так прибирання – просто нескінченний фронт роботи!» - зрадливо шепоче досвід. «Приберемо усе граючись, та з задоволенням» - відгукується Фрош. Що ж довіримося та почнемо. З меблів та посуду . Посуд – мити, меблі – чистити. Скориставшись для цього нейтральним очисником Фрош и легко та швидко позбавляємось бруду навіть у найделікатніших місцях. Слід зазначити, що усі миючі та чистячі засоби Фрош мають унікальний склад, до якого входять виключно натуральні компоненти.

Таки чином Фрош є не тільки ефективними засобами, а ще й безпечними для людей та довкілля. Тому до справи можна сміливо долучити маленьких помічників.

Легкий догляд за складними поверхнями

Почищені шафки, чистий посуд виблискує. Переходимо до найважчого – підлоги та стін. Питання серйозне – липкий шар жиру, плями, бруд, хай ледь помітний - але і тут без Фрош знову не обійтись.

Універсальним содовим очищувачем Фрош легко миємо стійкі забруднення на кахлі та підлозі. Нанесіть засіб, залиште його трохи подіяти (відмінний привід поговорити з подругою або приділити увагу дитині!), а потім змийте водою. Усе чисто – відмінний результат!

Милуємося якісною чистотою та беремося за вікно. Тобто доручаємо це засобу для миття скляних та дзеркальних поверхонь Фрош. Ніякої стратегії та бабусиних рецептів із протиранням скла газетами, оцтом тощо. Просто розпилюємо засіб на забруднену поверхню та витираємо чистою ганчіркою. Тепер ніщо не завадить сонячним промінцям з’являтись на стінах вашої чистої улюбленої кухні!

Штори та завіски без зусиль випере гель для прання з Алое Вера від Фрош - в той самий час, коли ви будете займатись миттям та чищенням. Цей гель для прання з легким ароматом делікатно позбавить тканини від плям та плямочок різноманітнішого походження, освіжить кольори. Наприкінці прибирання зостанеться повісити чистеньке та свіженьке на вікно.

Корисні доречні поради від Frosch

Прибирати на кухні буде ще легше, скориставшись невеличкими порадами Фрош.

По-перше, слід спланувати роботу. Якщо ви планується прибирання усією сім’єю, слід розподілити зобов’язання: хто, що і коли робить

По-друге, обирайте засоби для чищення та миття уважно та заздалегідь. Звертайте увагу, на склад засобів та призначення – не усі, наприклад, чистячи засоби, підходять для миття мармуру та емалі та ін. До того ж, в асортименті засобів Фрош є продукти на усі випадки прибирання – делікатні, універсальні, потужні. Усі вони дуже ефективні та безпечні, їх можна спокійно придбати у роздрібній торгівельній мережі.

По –третє, намагайтесь тримати на кухні тільки ті речі, які стануть у пригоді. Усе, що «шкода викидати і може колись …» треба розібрати, оцінити корисність та половини позбавитись. Одразу й кухня просторішою стане, та й часу на прибирання наступного разу витратите менше.
Кухня сяє чистотою - і все це з найменшими зусиллями, швидко та з задоволенням! Завдяки Вам та Фрош!

Готовим сегодня
 
 
 

 

Опрос
Какое шампанское вы предпочитаете?
Видео-рецепты