Главное меню

Форма поиска

Вы здесь

Веселе літо з Фрош: конкурс дитячих фото!

 

 

 

 

Купуючи засоби для чищення ФРОШ, ви не тільки дбаєте про навколишнє середовище, а й про майбутнє своїх дітей

Вода… Немає іншої речовини на землі, яка б так дбайливо ставилась до нас. Вода – це ми, вода – це радість нашого буття. Адже як приємно бачити  влітку дітей, які бавляться серед яскравих бризок, з веселим  галасом  граються з хвилями, мрійливо дивляться у водну безодню, шукаючи там чарівних істот з казок.

Але сьогодні вода потребує допомоги: їй складно залишатись такою ж лагідною до нас. Питання чистих водоймищ –  дедалі стає  більш актуальним.  І в багатьох випадках причиною цього неприємного факту є  шкідливе виробництво або використання  агресивної побутової хімії. Це розуміє  багато людей і робить так, щоб зберегти її первісну  чистоту. І перший крок робить Європа. 

У Німеччині з’являються екологічні засоби побутової хімії ФРОШ, які швидко набувають популярності у європейських родинах. Найголовніше, що дбайливі мами, користуючись  цими засобами,  мають можливість прибирати безпечно, екологічно. І, дбаючи про чистоту оселі та здоров’я сім’ї, водночас  дбають про  збереження природи.

Засоби ФРОШ – екологічні з моменту  виготовлення до утилізації. Для пакування використовуэться тільки сертифікована тара, що зменшує навантаження на зовнішнє середовище. Природні формули  засобів мають високі здібності до біо-розкладання за відсутності агресивних хімічних компонентів. Сертифіковане виробництво – енергозберігаюче та екологічне, з використанням власної  водоочисної  станції: для того, щоб використана у виробництві  вода,  поверталася  у водоймища очищеною.

ФРОШ дбає про природу, а ще більше дбають про неї ті люди, які обирають  засоби ФРОШ  для використання. Це дає впевненість в тому, що все буде добре. І найголовніше  - нашим з вами дітям. Бо надворі  - знову літо, і знову тисячі  хлопчиків та дівчаток із захопленням вирушають у подорожі: до теплого моря, веселої річки, сільського ставка та лісового озерця.

Пропонуємо разом з ФРОШ  відчути подих літа та разом переглянути його дивовижні миттєвості. Торгівельна марка ФРОШ пропонує взяти участь у фотоконкурсі «Веселі жабенята».

Фотоконкурс  триватиме  з 16.06.2010 по 31.08.2010. Взяти участь у фотоконкурсі може кожен бажаючий. Умови прості та зрозумілі: треба зареєструватися та додати на сайт  дитячі фото з тематики «веселі ігри з водою». Це може бути: купання в морі, річці, озері, ванній, калюжі, прогулянки під дощем тощо.

Переможці конкурсу  отримають чудові подарунки – набори екологічних засобів ФРОШ для догляду за оселею. До того ж, протягом  усього терміну фотоконкурсу  організатори  акції  даруватимуть учасникам  цікаві  заохочувальні призи.

Детальні умови фотоконкурсу можна прочитати на сайті www.rektis.com.ua 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Готовим сегодня
 
 
 

 

Опрос
Какое шампанское вы предпочитаете?
Видео-рецепты